Přepravní informace

STANDARDNÍ DODÁVKA - Česká republika

Náklady na doručení:U všech objednávek, kromě dobírky, je doručení zdarma.Ve většině případů doručení trvá 1 až 3 pracovní dny od přijetí objednávky. Dodávka však může trvat déle, protože spolupracujeme s externími logistickými partnery. Prosíme o pochopení.

EXPRESNÍ DODÁVKA


Náklady na expresní doručení: CZK 1.077,30Požadovanou položku obdržíte následující pracovní den. Je obzvláště důležité, abyste objednávku zadávali od pondělí do pátku do 13 hodin. Sobotní doručení prostřednictvím ČESKÁ POŠTA - DPD - FEDEX - GLS - UPS neprobíhá. Dodání se může zpozdit o jeden pracovní den, pokud je mezi zadáním objednávky a doručením neděle / svátek. Zásilky jsou odesílány z České republiky nebo Španělska.

Dodání provádí náš logistický partner ČESKÁ POŠTA - DPD - FEDEX - GLS - UPS, od pondělí do pátku. Pamatujte, že ČESKÁ POŠTA - DPD - FEDEX - GLS - UPS vždy vyžaduje podpis příjemce. Doručení proto může být provedeno výhradně pouze určené osobě, případně také rodinnému příslušníkovi nebo sousedovi. Pokud vám logistický partner není schopen doručit zásilku, pokusí se Vám zásilku doručit v následujících třech pracovních dnech. Obecně logistický partner po každém pokusu o doručení zanechá ve Vaší schránce oznámení o neúspěšném doručení. Pokud Vám logistický partner nedoručí zásilku na třetí pokus, bude zásilka uložena po dalších 5 pracovních dní ve skladu logistického partnera, tedy ČESKÁ POŠTA - DPD - FEDEX - GLS - UPS, odkud ji můžete vyzvednout. Adresu a telefonní číslo dodacího skladu najdete na oznámení o neúspěšném doručení od ČESKÉ POšTY - DPD - FEDEX - GLS - UPS.

Využijte prosím případně Vaši alternativní doručovací adresu a nechte si objednávku pohodlně doručit například na Vaše pracoviště. Vezměte prosím na vědomí, že fakturační adresa objednávky a dodací adresa objednávky musí být ve stejné zemi. Vezměte prosím na vědomí, že dodávky na adresy pro obecné doručení, na adresy PO Box nebo BFPO, nejsou možné.

NEDORUČITELNÉ BALÍČKY


V případě, že Váš balíček nelze doručit, bude nám tento vrácen a poté automaticky připsán naším návratovým oddělením. Pokud jste již zaplatili částku na faktuře, zajistíme vrácení odpovídající částky na Váš bankovní účet nebo účet kreditní karty.