Získejte 10% slevu! arrow_drop_up
Přeskočit na obsah

Péče & Záruka

Tipy pro skladování a péči o šperky princezny

Předměty princeznovských šperků jsou obecně vyrobeny ze sterlingového stříbra a 14K nebo 18K zlata. Správná a pravidelná péče může prodloužit trvanlivost šperku.

Abyste si mohli své drahé a krásné šperky užívat co nejdéle, měli byste dodržovat několik základních pravidel:
1. Prsteny a jiné šperky by se přednostně neměly nosit při práci v domě nebo na zahradě, pro Sterling Silver: při plavání (ve slané nebo chlorované vodě) nebo při sportu.
2. Šperky by se měly sundat před spaním a před sprchováním.
3. Parfém a lak na vlasy mohou odstranit lesk a lesk šperků. Z tohoto důvodu je vhodné před nasazením šperku použít parfém, lak na vlasy a další kosmetiku.
4. Imitace perel nesmí přijít do styku s parfémem, make-upem nebo lakem na vlasy. Jejich povlak je poškozen alkoholem nebo jinými rozpouštědly. Měl by být uložen odděleně od ostatních šperků, ideálně v látkovém sáčku nebo zabalený v měkkém hadříku. Zabráníte tak poškrábání vaší imitace perel. Upozornění: bižuterie z perel nesmí být vystavena slunečnímu záření. UV záření ve slunečním světle perly poškozuje a bělí.

Čištění
Zbytky mýdla, krému a make-upu lze odstranit pomocí ultrazvukového přístroje. Ultrazvukový přístroj by neměl obsahovat agresivní čisticí prostředky. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte vodu a neutrální čisticí prostředek.

Ponořte šperk na cca. 10 sekund a poté důkladně opláchněte pod horkou vodou a osušte hadříkem nebo fénem.

Zčernalé šperky nečistěte máčecí lázní ani neleštěte hadříkem, protože by mohlo dojít k odstranění zčernání.

Šperky s imitací perel, lapis lazuli, korálů, tyrkysů, perleti nebo hematitu nejsou vhodné k čištění v máčecí lázni.

ZÁRUKA
Vaše šperky Princess jsou dodávány s 2letou zárukou na vady materiálu a výrobní chyby od data nákupu. Předpokladem je, že jste jako spotřebitel zakoupili šperky v prodejně vlastněné Princess Jewellery nebo v Online Shopu Princess Jewellery. Poskytovatelem záruky je Princess Jewellery s.r.o., Václavské náměstí 785/28, 110 00 Praha 1, CZ.

Vaše šperky Princess Jewellery opravíme v této dvouleté záruční době od data nákupu zdarma. Není-li oprava možná nebo se nám bude zdát oprava příliš drahá, šperk zdarma vyměníme za šperky stejné hodnoty. Záruka zaniká v případě nesprávného použití, cizích oprav a neopatrného zacházení a záruka se nevztahuje na opotřebení, opotřebitelné díly, jako jsou kožené řemínky a saténové stuhy, zneužití nebo v případě poškození šperku, např. nehoda. Vezměte prosím na vědomí pokyny pro péči o šperky Princess.

Společnost The Princess Jewellery s.r.o. záruka nemá vliv na vaše práva, jak jsou stanovena v zákonech o záruce. Tyto zůstávají v platnosti i v případě, že uplatníte svá práva ze společnosti Princess Jewellery s.r.o. záruka.

Chcete-li využít výhod našeho záručního servisu, můžete vadné šperky vrátit v rámci této dvouleté záruční lhůty na kterékoli prodejní místo vlastněné společností Princess Jewellery. Je nezbytné, abyste při odesílání položek přiložili účtenku o nákupu. Uveďte také svou e-mailovou adresu, abychom vás mohli kontaktovat v případě dotazů. Abyste mohli v případě reklamace uhradit náklady na dopravu, přiložte prosím kopii dokladu o nákladech na dopravu. Pro vrácení peněz prosím uveďte také své bankovní údaje (s nimiž bude samozřejmě nakládáno důvěrně).

Princess Jewellery s.r.o.
Web Shop Returns
Václavské náměstí 785/28
110 00 Praha 1
Česká Republika

Pro vaši vlastní bezpečnost bychom rádi upozornili, že vadné šperky by nám měly být vráceny doporučeně nebo jako balík s účtenkou. Nejsme schopni převzít odpovědnost za poškození, ztrátu nebo krádež během přepravy.

OPRAVNÁ SLUŽBA
Vadné šperky Princess, na které se nevztahuje záruka, vám mohou být za poplatek opraveny, pokud opravu považuje společnost Princess Jewellery s.r.o. Vezměte prosím na vědomí, že opravu můžeme poskytnout pouze v případě, že je možné vrátit výrobek do původního, bezvadného stavu, jsou k dispozici všechny náhradní díly potřebné k opravě a nedošlo k pokusu o opravu výrobku třetí stranou.

Provozujeme také opravárenský sklad kamenů a dalších komponentů pro starší kolekce. Nemůžeme však zaručit náhradní díly na všechny šperky.

Chcete-li využít našich opravárenských služeb, můžete vadné šperky vrátit do kterékoli prodejní prodejny vlastněné Princess Jewellery.Princess Jewellery s.r.o.
Web Shop Returns
Václavské náměstí 785/28
110 00 Praha 1
Czech Republic

Princess Jewellery nemá žádné pevné ceny oprav. Vypracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku a vy se pak můžete rozhodnout, zda si opravu přejete nechat provést a co si přejete nechat opravit. Vezměte prosím na vědomí, že budou připočteny také náklady na dopravu od vás a k vám. Ty budete muset zaplatit i v případě, že se rozhodnete opravu neprovést. Pro vaši vlastní bezpečnost bychom rádi upozornili, že vadné šperky by nám měly být vráceny doporučeně nebo jako balík s účtenkou. Nejsme schopni převzít odpovědnost za poškození, ztrátu nebo krádež během přepravy.

Princess Jewellery

Václavské náměstí 785/27, Praha 1

+420 603 338 972

Pondělí - Neděle

9 - 20

Získat směr

Princess Jewellery

Westfield Chodov, Praha 4

+420 603 335 623

Pondělí - Neděle

9 - 21

Získat směr