Tipy pro skladování a péči o Princess šperky

Péče a záruka

Základní pravidla pro prodloužení životnosti šperku
 1. Prsteny a další šperky by se převážně neměly nosit při práci v domě nebo na zahradě, pro stříbro: při plavání (ve slané nebo chlorované vodě) nebo při sportu.

 2. Šperky by se měly sundavat před spaním a před sprchováním.

 3. Parfém a lak na vlasy dokážou odstranit lesk a zářivost šperků. Z tohoto důvodu je vhodné použít parfém, lak na vlasy a další kosmetiku před nasazením šperku.

 4. Imitace perel nesmí přijít do styku s parfémem, make-upem popř. lakem na vlasy. Jejich povlak se lehce poškodí alkoholem nebo jinými rozpouštědly. Šperky s imitací perel by měly být uloženy odděleně od ostatních šperků, ideálně v látkovém sáčku nebo zabaleny v měkkém hadříku. Zabráníte tak poškrábání vaší imitace perel. Upozornění: bižuterie z perel nesmí být vystavena slunečnímu záření. UV záření ve slunečním světle perly poškozuje a bělí.
Tipy a triky pro čištění
 1. Zbytky mýdla, krému a make-upu lze odstranit pomocí ultrazvukového přístroje. Ultrazvukový přístroj by neměl obsahovat agresivní čisticí prostředky. Nejlepších výsledků dosáhnete s vodou a neutrálním čistícím prostředkem.

 2. Ponořte šperk na cca. 10 sekund a poté důkladně opláchněte pod horkou vodou a osušte hadříkem nebo fénem.

 3. Zčernalé šperky nečistěte máčecí lázní ani neleštěte hadříkem, protože mohou odstranit zčernání.

 4. Šperky s imitací perel, lapis lazuli, korálů, tyrkysu, perleti nebo hematitu nejsou vhodné k čištění v namáčecí lázni.
Princess Jewellery záruka
 1. Na Vaše šperky Princess se vztahuje 2letá záruka, která zahrnuje záruku na vady materiálu a výrobní vady, a to od data nákupu. Předpokladem je, že jste jako spotřebitel zakoupili šperky v prodejně vlastněné Princess Jewellery nebo v Online obchodě Princess Jewellery. Poskytovatelem záruky je Princess Jewellery s.r.o., Václavské náměstí 785/28, 110 00 Praha 1, CZ.

 2. V této dvouleté záruční době Vám šperky Princess Jewellery opravíme po předložení dokladu o nákupu zdarma. Není-li oprava možná nebo nad rámec přiměřených nákladů, šperk zdarma vyměníme za šperky stejné hodnoty. Záruka zaniká v případě nesprávného použití, cizích oprav a nešetrného zacházení a záruka se nevztahuje na opotřebení: opotřebitelné díly, jako jsou kožené řemínky a saténové stuhy. V neposlední řadě se nevztahuje na zneužití nebo v případě poškození šperku, např. nehoda. Dodržujte prosím pokyny k péči o šperky Princess.

 3. Záruka společnosti Princess Jewellery s.r.o. se nedotýká Vašich práv stanovených právními předpisy o záruce. Ta zůstávají v platnosti i v případě, že uplatníte svá práva vyplývající ze záruky společnosti Princess Jewellery s.r.o.

 4. Chcete-li využít našeho záručního servisu, můžete v této dvouleté záruční lhůtě vrátit vadný šperk na kterékoli prodejní místo společnosti Princess Jewellery. Při zasílání šperku/šperků je nezbytné přiložit doklad o koupi. Uveďte prosím také svou e-mailovou adresu, abychom Vás mohli v případě dotazů kontaktovat. Abychom Vám v případě reklamace mohli proplatit náklady na dopravu, přiložte prosím kopii dokladu o zaplacení nákladů na dopravu. Pro účely proplacení nákladů prosím uveďte také své bankovní údaje (které budou samozřejmě zpracovány důvěrně).

  Princess Jewellery s.r.o.
  Vrácení internetového obchodu
  Václavské náměstí 785/28
  110 00 Praha 1
  Česká republika

  Pro Vaši vlastní bezpečnost bychom rádi upozornili, že vadné šperky by nám měly být vráceny doporučeně nebo jako balík s účtenkou. Nejsme schopni převzít odpovědnost za poškození, ztrátu nebo krádež během přepravy.

Opravna šperků Princess
 1. Vadné šperky Princess, na které se nevztahuje záruka, Vám můžeme za poplatek opravit, pokud to společnost Princess Jewellery s.r.o. považuje za možné. Vezměte prosím na vědomí, že opravu můžeme poskytnout pouze v případě, že je možné výrobek uvést do původního, bezvadného stavu, jsou k dispozici všechny náhradní díly potřebné k opravě a na výrobku nebyla provedena oprava třetí stranou.

 2. Provádíme také opravárenský sklad kamenů a dalších komponentů pro starší kolekce. Nemůžeme však zaručit náhradní díly na všechny šperky. Chcete-li využít našich opravárenských služeb, můžete vadné šperky vrátit na kterékoli prodejní místo vlastněné Princess Jewellery.

  Princess Jewellery s.r.o.
  Vrácení internetového obchodu
  Václavské náměstí 785/28
  110 00 Praha 1
  Česká republika

 3. Princess Jewellery s.r.o. nemá pevně stanovené ceny oprav. Poskytneme Vám nezávaznou cenovou nabídku a Vy se pak můžete rozhodnout, zda si přejete opravu provést. Vezměte prosím na vědomí, že k ceně opravy budou připočteny také náklady na dopravu od Vás a k Vám. Ty budete muset uhradit i v případě, že se rozhodnete opravu neprovést. Pro Vaši vlastní bezpečnost bychom Vás rádi upozornili, že vadné šperky by nám měly být vráceny doporučeně nebo jako balík s potvrzením o vrácení. Nemůžeme převzít odpovědnost za poškození, ztrátu nebo krádež během přepravy.

Získejte unikátní nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte první, kdo se dozví o nových kolekcích, exkluzivních nabídkách a dalších výhodách.